Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Захвати вантажопідйомні

Купити вантажопідйомні захвати в Україні

Захват вантажопідйомний (вантажний) – спеціальний виріб, призначений для кріплення, підйому і переміщення всіляких вантажів на будівельних майданчиках, складах, металобазах, при проведенні монтажних і демонтажних робіт. Тип вантажного захвату вибирається в залежності від маси, розмірів, форми, характеристик та особливостей стропування вантажів. Для підйому і переміщення нестандартних предметів часто доводиться індивідуально проектувати і виготовляти вантажопідйомні захвати з нуля, що коштує дуже дорого. Також існують стандартизовані захвати для підйому і переміщення типових вантажів, в яких відсутні точки кріплення у вигляді петель і вушок.

Компанія «Каргер Груп» пропонує асортимент вантажних захватів для будівництва та виробництва, виконання вантажно-розвантажувальних і ремонтних робіт. Захвати вантажопідйомні можуть використовуватися як знімні або нероз'ємні кінцеві елементи в конструкції текстильних, ланцюгових чи сталевих канатних стропів, які також можна замовити на нашому сайті. Крім того, в промислових цілях, вантажними захватами комплектують лінійні (рідше, рамні) траверси для підйому і переміщення великогабаритних вантажів. Найчастіше, вантажні захвати застосовуються в парі, але деякі види пристосувань можуть працювати поодинці.

Класифікація вантажних захватів

Тип вантажопідйомного захвату підбирається з урахуванням фізичних і механічних особливостей вантажів, що піднімаються. Серед важливих параметрів вантажу варто відзначити:

  • матеріал;
  • масу;
  • розміри;
  • форму.

Які вантажі найчастіше доводиться піднімати і переміщати, і які види захватів при цьому потрібні? На об'єктах будівництва і промисловості найчастіше піднімають сталевий лист, профільний прокат, сталеві труби, рейки, бочки, будівельну опалубку, різні залізобетонні вироби та інші типові продукти.

  1. Листи сталі, плаский прокат. Дуже популярна продукція на українському ринку будівельних і промислових матеріалів. В процесі доставки сталевих листів кінцевому споживачеві плоский прокат волею-неволею потрібно піднімати та опускати. Ідеальним рішенням даної задачі стануть вертикальні чи горизонтальні вантажні захвати для листового металу. Вони відрізняються способом підйому і переміщення виробів: вертикально і горизонтально. Отвір вертикальних вантажопідйомних захватів може мати одну або дві ступені свободи. У першому випадку – вушко нерухоме. А ось захвати з двома ступенями свободи можуть працювати з кутовим відхиленням від вертикальної осі. В цьому випадку здійснюється підйом і переміщення сталевих листів із застосуванням двогілкового стропа, зі встановленими на кінцях обох гілок вантажними вертикальними захватами. При цьому, необхідно дотримуватися куту відхилення від вертикальної осі, який не повинен перевищувати 45°. Захватами з нерухомим вушком зручно працювати за допомогою вантажопідйомних траверс. Що стосується горизонтальних захватів, то вони обов'язково повинні використовуватися, як мінімум в парі. Основними параметрами при виборі даних типів захватів є вантажопідйомність пристрою (пари захватів) і діапазон розкриття зіву, що визначає мінімальну та максимальну товщину сталевого листа, який підлягає підійманню та переміщенню.
  2. Сталеві листи, профільний і плаский металопрокат, труби та ін. металеві вироби. Для підйому і переміщення вантажів з металу, що намагнічуються, часто використовують магнітні захвати. Перевагою даних пристроїв є зручність і швидкість виконання маніпуляцій. Захват спрацьовує при переміщенні руківки в положення «ВКЛ» за рахунок дії магнітного поля. Призматична підошва магнітного вантажного захвату дозволяє піднімати і переміщати металеві вантажі циліндричної форми (труби, арматуру). Для роботи з габаритними вантажами, одночасно використовується кілька захватів. Це дозволяє виключити провисання, обертання і сповзання вантажу через нерівномірний розподіл маси.
  3. Рейки, труби, бочки, опалубка, ЗБВ вироби. Для даного типу вантажів розробляються спеціальні вантажопідйомні захвати. Підйом і переміщення рейок, наприклад, здійснюється з використанням кліщових захватів, принцип дії яких заснований на самозатисканні пристрою під дією маси рейки, в процесі підйому. Кліщовий захват, іншої конструкції, але однакового принципу дії, застосовують для підйому бочок, труб та вантажів, аналогічних за формою.

Компанія «Каргер Груп» пропонує широкий асортимент вантажних захватів з доставкою по Україні. Не знайшли потрібний виріб у каталозі? Зв'яжіться з нашим консультантом зручним способом і, ми постараємося знайти рішення для ваших завдань.