Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Траверси

Вантажопідйомні траверси під замовлення з доставкою по Україні

Для підйому і переміщення нестандартних, довгомірних, великогабаритних і складних вантажів зі зміщеним центром ваги традиційний спосіб стропування за допомогою одних лише стропів – не надійний і небезпечний. У цьому випадку не обійтися без вантажопідйомної траверси. За допомогою траверс піднімають труби, колії, арматуру, будівельні конструкції, біг-беги, токарні верстати, технологічне й виробниче устаткування, морські контейнери та ін. Траверса може виготовлятися як для разових, так і для постійних такелажних робіт.

Траверса вантажопідйомна – це швидкознімний вантажозахоплювальний пристрій, що виступає проміжною ланкою між вантажем, який підіймається та гаковою підвіскою електричного тельфера, кран балки; автомобільного, портального, баштового, стрілового крана. Для кріплення вантажу до траверси застосовуються канатні, ланцюгові чи текстильні стропи, в залежності від матеріалу і фізико-механічних характеристик виробів, що піднімаються.

Види траверс

Конструкція та розміри траверси підбираються виходячи з геометричних розмірів і маси вантажу, технічних характеристик вантажопіднімального крана, особливостей процесу стропування, підйому та переміщення.

Умовно, вантажопідйомні траверси можна розділити на 2 типи:

  1. Лінійні. Застосовують для підйому і переміщення довгомірних вантажів (труби, рейки, арматура, балки, колони і т.д.). Використання лінійних траверс дозволяє рівномірно розподілити вагу вантажу, а також компенсувати стискаючі і розтягуючі зусилля, що виникають при наявності великих кутів між гілками стропа. Лінійні траверси також бувають різними, в залежності від умов експлуатації. Якщо слід піднімати і переміщати вантаж в критих приміщеннях (цехи, ангари, склади) в умовах обмеженого простору по висоті, краще замовити лінійну траверсу з підвісом за центральне вушко безпосередньо до гака вантажопідіймального крана без необхідності застосування проміжних стропів. Така конструкція траверси дозволить істотно скоротити висоту підйому підвіски гака крана, але при цьому можуть виникнути незручності в процесі підйому вантажів зі зміщеним центром ваги. Для підйому і переміщення неоднорідних вантажів і предметів зі зміщеним центром мас краще використовувати лінійну траверсу з двома точками кріплення у вигляді вушок, за які траверсу піднімають за допомогою вантажозахоплювальних стропів. Недоліком такої конструкції є обмежена висота підйому шляхом використання двогілкового канатного чи ланцюгового стропа.
  2. Просторові. Конструктивно більш складні і дорогі у виготовленні траверси, що дозволяють піднімати нестандартні, великогабаритні та вантажі зі зміщеним центром мас (будівельні конструкції, верстати для мех.обробки, контейнери, спецтехніку, промислове обладнання і т.д.). Просторові траверси можуть відрізнятися конструкцією і способом підвішування вантажу за гакову підвіску вантажопідіймального крана.

Незалежно від конструкції, кожна траверса в процесі експлуатації повинна періодично оглядатися на наявність тріщин, деформацій металу, руйнування зварних швів. Результати огляду заносяться в агрегатний журнал.

Замовити виготовлення траверси в Україні

Компанія «Каргер Груп» займається проектуванням та виготовленням траверс під замовлення. Вибір конструкції і технічних характеристик знімних вантажозахоплювальних траверс ведеться на підставі інформації, отриманої від замовника з урахуванням особливостей експлуатації, маси вантажів, що піднімаються, типу підвісного вушка і кінцевих елементів кріплення.