Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Стропи вантажопідйомні

Купити вантажні стропи в Україні від виробника

Вантажний строп (чалка) – вантажопідйомний виріб, який дозволяє правильно стропувати, дбайливо піднімати і переміщати вантажі у виробничих цехах, на будівельних майданчиках, металобазах, складах. За допомогою автокрана і вантажних стропів здійснюються монтажні і ремонтні роботи, вантажиться ліс, прокладаються ж/д шляхи та монтуються освітлювальні стовпи.

Вантажопідйомні стропи – різновид знімних вантажозахоплювальних пристроїв (ЗВП), виробництво яких має відповідати нормативній документації та стандартам EN. Підйом і переміщення вантажів – завдання дуже відповідальне і небезпечне, бо пов'язане з ризиками. Щоб їх мінімізувати, дуже важливо вміти правильно вибрати строп на автокран або інші вантажопідйомні машини.

Які параметри необхідно враховувати, замовляючи строп вантажопідйомний у виробника? Найважливіших – 5:

  1. Матеріал стропа. Від фізико-механічних характеристик матеріалу буде залежати довговічність і безпека використання вантажопідйомного виробу в конкретних умовах експлуатації і з певними типами вантажів. Стропи можуть виготовлятися зі сталевого каната, текстильної вантажопідйомної стрічки або ланцюга. Вони не є взаємозамінними, а використовуються для роботи з різними видами вантажів.
  2. Вантажопідйомність виробу. Характеристика, що визначає максимальну масу вантажу, з якою дозволяється працювати з використанням стропа. Щойно виготовлені стропи проходять випробування навантаженням, яке перевищує на 25% паспортну вантажопідйомність виробів. Після випробування, виробник присвоює кожному стропу порядковий № та видає замовнику паспорт на продукцію, де вказана основна інформація про виріб.
  3. Конструкція стропа. Залежно від специфіки сфери застосування та особливостей стропування вантажів, які переміщуються, підбирається конструкція стропа: це можуть бути стандартні стропи з петлями на кінцях, двохгілкові, трьохгілкові і чотирьохгілкові, вантажні чалки (павуки), вироби кільцевої конструкції або для стропування «на зашморг».
  4. Довжина. Даний параметр підбирається з урахуванням зони робіт і специфіки вантажу, який підлягає переміщенню. Тут важливо взяти до уваги той факт, що при стропуванні габаритних вантажів за допомогою багатогілкового стропа потрібно дотримуватися куту між гілками. Він повинен бути не більшим ніж 90 градусів. При роботі в умовах обмеженого простору, за висотою, довгі стропи незручно використовувати.
  5. Комплектуючі. Застосування різних кінцевих і сполучних такелажних компонентів (гаки, ланки) дозволить підвищити культуру вантажопідйомних операцій та полегшити процес стропування і підйому вантажу.

Види вантажних стропів

Залежно від основи матеріалу, який використовується для виготовлення ЗВП для автокранів, талів, тельферів, розрізняють наступні види стропів:

  1. Канатні. Швидкі у виготовленні та практичні в застосуванні чалки, петлі яких формуються за допомогою алюмінієвих (сталевих) втулок на пресі або за допомогою ручного заплітання (більш трудомісткий процес). Вироби зі сталевого каната наділені гнучкістю і стійкістю до різких ривків, адже трос поглинає кінетичну енергію. Можливість створення канатних стропів різних конструкцій дозволяє використовувати різні варіанти стропування вантажів. Для виготовлення вантажозахватних виробів використовуються сталеві канати конструкції 6х36 і 6х19, діаметром від 6 до 46 мм.
  2. Ланцюгові. Чалки на основі вантажопідйомного легованого ланцюга калібром від 6х18 до 32х96 дозволяють піднімати вантажі масою до 31,5 тонн. Ланцюгові стропи довговічніші і більш зносостійкі, розраховані на широкий температурний діапазон експлуатації – до + 300°С, що робить дані вантажозахватні вироби єдино можливим рішенням для переміщення вантажів в металургійному й аглодоменному виробництві. Ланцюгові стропи виготовляються відповідно до вимог стандарту EN 818-4. Вантажозахоплювальні вироби збираються на основі легованого ланцюга, кінцевих гаків і сполучних компонентів класу G-80.
  3. Текстильні. Чалки для автокрана даного типу виготовляються з вантажопідйомної поліестерової стрічки шириною 50-300 мм і вантажопідйомністю до 25 тонн. М'які стропи надійно охоплюють вантажі, виключаючи їх пошкодження. Тому текстильні чалки застосовують для підйому і переміщення крихких і відповідальних вантажів, поверхня яких може пошкодитися канатним або ланцюговим стропом.

Купити стропи вантажні оптом і в роздріб з доставкою по Україні

Компанія «Каргер Груп» – український виробник знімних вантажозахоплювальних пристроїв, пропонує асортимент вантажних стропів ТМ «СARGER», що зроблені на високотехнологічних лініях із застосуванням сертифікованих комплектуючих. Кожен строп після виготовлення випробовується навантаженням, яке на 25% перевищує паспортну вантажопідйомність виробу. Для оформлення замовлення ви можете скористатися кошиком покупок або зв'язатися безпосередньо з менеджером. Доставка продукції здійснюється по всій Україні.