Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Про нас

Ми раді Вас вітати на сайті компанії «КАРГЕР ГРУП»!


Власне виробництво всіх видів вантажопід'ємних строп


Більше 20 років досвіду в сфері вантажопідйомного обладнення, що дозволяє нам бути експертами і вирішувати найважкіші задачі.


Сучасна лінія по випробуванню и контролю якості усієї продукції, що випускається.

Виробничий цикл:

Склад сировини

Виробнича ділянка

Маркування товарів

Випробування готової продукції

Упаковка і видача супровідних документів

Відвантаження споживачеві

Про компанію

Компанія ТОВ "Каргер Груп" була заснована в 1996 році. Будучи компанією з більш ніж 20 роками досвіду на ринку, ми усвідомлюємо важливість постійного зростання і розвитку. Саме це дозволяє нам залишатися в ТОП надійних компаній в Україні з більш ніж 5000 задоволених клієнтів і загальнонаціональної репутацією у вирішенні будь-яких завдань в сфері вантажопідйомного обладнання.

Основною діяльністю компанії є виробництво і реалізація якісних канатних, текстильних і ланцюгових строп. ТОВ "Каргер Груп" так само є сертифікованим бізнесом і виробляється під торговою маркою "CARGER", яка є надійним гарантом безпеки вантажопідйомного обладнання. Завдяки власним складським і виробничим площам, у нас є конкурентна перевага вести повний цикл з виготовлення та випробування вантажних строп.

Щоб спростити і перевершити ваші виробничі завдання, ми завжди перевіряємо наше обладнання на випробувальному стенді. Від якості сировини до упаковки - увагу до таких деталей допомагає CARGER піклуватися про безпеку Ваших вантажопідйомних робіт. Ми наймаємо кваліфікованих працівників в галузі, використовуємо тільки сучасне обладнання і пишаємося своєю здатністю мислити нестандартно.