Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Стяжний пристрій для ланцюгів

Артикул:3005
Є в наявності
Вкажіть робоче навантаження, т

0.00 грн.

Ціна з урахуванням ПДВ

Опис

Стяжний пристрій (натягувач ланцюга) - основний елемент конструкції ланцюгової стяжки, яка використовується для кріплення штучних вантажів, устаткування, спецтехніки, військової техніки, металоконструкцій під час вантажоперевезень на наземному та водному транспорті. Стяжні пристрій працює в парі з кріпильної ланцюгом калібром від 6 х 18 до 16 х 48, в залежності від типорозміру натяжителя ланцюга.

Натяг або ослаблення кріплення ланцюга відбувається за рахунок зворотно-поступальних рухів ручки натяжителя. Конструкцією натяжителя передбачений перемикач режимів, а також гаки-обмежувачі для можливості регулювання довжини кріпильної ланцюгової гілки. При обертанні рукоятки в одну зі сторін, гаки сходяться або розходяться на відстань близько 150 мм.

Компанія «Каргер Груп» пропонує до реалізації стяжні пристрої з гранично-допустимою робочої навантаженням в межах 2,2 - 16 тонн. Також, на вимогу замовника, ми вкомплектуємо стяжні пристрою кріпильним ланцюгом відповідного калібру з можливістю установки на кінцях різних кінцевих елементів (гаки, ланки і ін.). Телефонуйте, і наш консультант відповість на всі питання.

Характеристики

Стандарт
ДСТУ EN 12195-3:2018
Гарантія
6 місяців

Відгуки 1

Leave a review