Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Автовозний ремінь

Артикул:1111
Є в наявності
Вкажіть модель

0.00 грн.

Ціна з урахуванням ПДВ

Опис

Автовозні ремені - готові вироби, призначені для кріплення легкових автомобілів за колеса під час перевезення транспортних засобів на спеціальних автовозах, ж / д платформах та евакуаторах.

Ремені для автовозів виробляються з використанням 100% текстильної поліестерової стрічки синього і червоного кольору, шириною 38 мм і 50 мм і розривним зусиллям 3 т і 5 т відповідно. Для натягу текстильної стрічки конструкцією автовозного ременя передбачено натягач (храповик). Ремінь оснащений трьома гаками для кріплення до вантажної платформи. Один фіксуючий гак пришивається до короткої частини автовозного ременя, другий - до довгої, а третій вільно пересувається по всій довгій частині вироби. Фіксація авто до вантажної платформи відбувається за допомогою кріплення кожного колеса, тобто, для перевезення однієї легкової машини буде потрібно 4 автовозних ременя.


В інтернет-магазині «Каргер Груп» ви зможете в один клік купити автовозние ремені, вироблені під власною торговою маркою СARGER, розривної навантаженням 3 або 5 тонн в будь-якій кількості. Стандартна довжина ременя становить 3000 мм, але можливо виготовлення кріпильних виробів будь-якої іншої довжини за погодженням із замовником. Доставляємо по всій Україні.


Характеристики

Виробник
ТОВ "Каргер Груп"
Матеріал
100% Поліестер
Гарантія
2 місяці

Відгуки 0

Leave a review