Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Пристрої кріплення вантажів

Купити пристрої для кріплення вантажу

Під час перевезення вантажів на автомобілях, у залізничних вагонах, на баржах, вантажних платформах, евакуаторах, автовозах застосовуються різні пристосування та пристрої кріплення. Цілісність вантажу в дорозі залежить від правильності вибору кріпильних елементів та їх основних характеристик: розривного і робочого навантаження.

Різновиди пристроїв кріплення вантажу

Кріпильні пристосування можуть виготовлятися з поліестерової стрічки або на основі вантажопідйомного ланцюга з гаками (стяжні, автовозні ремені і ланцюгові стяжні пристосування відповідно).

Кріпильні вироби на основі текстильної стрічки:

  • Стяжні ремені – кріпильні вироби, пошиті з поліестерової стрічки шириною 25-100 мм. Для виготовлення стяжних ременів використовуються комплектуючі (гаки, храпові механізми), які дозволяють надійно фіксувати вантаж за допомогою натягу стрічки. М'яка еластична стрічка надійно та безпечно охоплює вантаж, виключаючи його зміщення під час транспортування. Використовують різні варіанти ув'язки вантажів за допомогою стяжних ременів (поверху, петльова, ресорна і т.д.). Ув'язка поверху використовується для запобігання зсуву і перекидання вантажу на платформі в результаті ковзання і вібрацій. Під час неї потрібно дотримуватися умови: щоб кут між ременем і вантажною платформою був не менше 30°. Для ресорної ув'язки використовують ремені кільцевої конструкції, які охоплюють ребро вантажу по діагоналі.
  • Автовозні ремені – це різновид стяжних ременів, що використовуються виключно для кріплення легкових авто на автовозах та іншій колісній техніці на залізничних платформах і автоевакуаторах. Автовозні кріпильні ремені також складаються з поліестерової стрічки, храповика та гаків. Кріплення коліс до платформи здійснюється шляхом натягу храповика. Виріб складається з довгої і короткої частини.

Стяжні пристрої ланцюгом: для перевезення сільськогосподарської та військової техніки

Для безпечного переміщення важкої спецтехніки на тралах, тягачах або залізничних платформах використовуються потужні кріпильні пристосування – стяжні пристрої ланцюгом (стяжки ланцюгові), що складаються з натягувача та ланцюгових гілок зі встановленими на кінцях вантажними гаками. Дані засоби кріплення працюють за принципом зворотно-поступальних рухів – обертання руків’я натягувача в одну зі сторін забезпечує сходження або розсування гаків, в результаті чого відбувається ослаблення чи натяг кріпильного ланцюга.

Натягувач має перемикач (для зміни ходу) і гаки-обмежувачі. Приблизний запас ходу натягувача становить близько 150 мм. До кожного типу натягувача підходить вантажний ланцюг певного калібру з відповідним робочим і руйнівним навантаженням. Для перевезення спецтехніки розробляються схеми кріплення та підбирається оптимальна кількість натягувачів ланцюга.

Компанія «СARGER GROUP» пропонує асортимент стяжних пристроїв для кріплення вантажів на транспорті, що виготовлені з якісних матеріалів і комплектуючих. Стяжні і автовозні ремені виготовляються на власному виробництві, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам оптимальну ціну. У разі зносу короткої чи довгої частини стяжного пристосування ви зможете купити дані комплектуючі у виробника і тим самим заощадити на придбанні нового обладнання. Оформити замовлення можна самостійно через кошик або зв'язавшись з консультантом магазину. Доставляємо продукцію транспортними службами в будь-який куточок України.