Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Гак обмежувач G80 (SL-86)

Артикул:1504
Є в наявності
Вкажіть вантажопідйомність, т

0.00 грн.

Ціна з урахуванням ПДВ

Опис

Гак обмежувач G80 (SL-86) - різновид такелажних компонентів, що використовуються в конструкції одногілковий і багатовіткових ланцюгових строп, стяжних пристроїв. Гаки SL-86, за потребою, дозволяють скорочувати довжину ланцюгової гілки, що зручно і практично при проведенні вантажопідйомних маніпуляцій в умовах обмеженого простору по висоті.

Гаки-укорочувачі SL-86 виготовлені з високолегованої сталі з межею текучості, яка відповідає вантажопідйомним характеристикам виробів по класу G80. Коефіцієнт запасу міцності гаків SL-86 становить 4:1. Для приєднання гака до ланцюга, конструкцією передбачено наявність спеціального вилочного сполучення, стикувальні розміри якого відповідають калібру ланцюга з аналогічними розривними характеристиками.

Компанія «Каргер Груп» пропонує комплектуючі для ланцюгових строп від перевірених постачальників. Вся продукція, що поставляється на склад, проходить контроль якості і вибірково випробовується. Гаки обмежувачі SL-86 представлені в діапазоні вантажопідйомності 1,12 - 15 тонн. Доставляємо замовлення по всій Україні транспортними службами.

Характеристики

Стандарт
EN 1677-2:2017
Коефіцієнт запасу міцності
4:1
Матеріал
Високоміцна сталь
Гарантія
6 місяців

Відгуки 0

Leave a review