Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Гак чалочний G80 (SL-13)

Артикул:1502
Є в наявності
Вкажіть вантажопідйомність, т

0.00 грн.

Ціна з урахуванням ПДВ

Опис

Крюк чалочний G80 (SL-13) - різновид кінцевих такелажних виробів, які встановлюються в конструкцію канатних і ланцюгових строп для фіксації вантажу. Такими гаками можуть комплектуватися ручні тягові і вантажопідйомні пристрої (талі, лебідки).

У відповідності до вимог стандарту EN1677-2: 2017 такелажні гаки SL-13 виготовляються з висококласної легованої сталі з межею текучості, що відповідає вантажопідйомним характеристикам виробів 8 класу міцності. Для додаткового захисту від корозії гаки фарбуються зносостійкого фарбою і оснащуються запобіжними засувками щоб уникнути вискакування з зіву застропованого вантажу. У разі поломки засувки, її можна придбати як витратний матеріал і встановити замість зношеної.

Інтернет-магазин «Каргер Груп» пропонує асортимент чалочних такелажних гаків SL-13 в діапазоні вантажопідйомності 1,12 - 21, 2 тонни. Кожна партія гаків випробовується на гідравлічному стенді з урахуванням запасу міцності 4: 1. На кожен гак видається паспорт та надається гарантія терміном 6 місяців. З усіх питань ви зможете проконсультуватися у нашого фахівця.

Характеристики

Стандарт
EN 1677-2:2014
Коефіцієнт запасу міцності
4:1
Матеріал
Високоміцна сталь
Гарантія
6 місяців

Відгуки 0

Leave a review