Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Комплектуючі до стропів

Комплектуючі до стропів з доставкою по Україні

Щоб виготовити канатний, ланцюговий чи текстильний строп потрібно мати набір спеціальних комплектуючих – такелажні кінцеві та з'єднувальні компоненти, які наділені вантажопідіймальними характеристиками. До додаткових компонентів вантажопідйомних стропів можна віднести: гак, ланку, втулку, коуш. Останні два такелажних компоненти використовуються виключно в конструкції канатних знімних вантажопідйомних стропів. Що являють собою комплектуючі до стропів?

Види й особливості конструкції такелажних комплектуючих

В якості комплектуючих до стропів можуть використовуватися різні такелажні компоненти:

  1. Гаки. Застосовуються в якості кінцевих елементів стропів для зачеплення вантажів, що піднімаються. Гаки-обмежувачі використовуються для регулювання довжини гілок ланцюгових стропів. Такелажні елементи виконані з міцної легованої сталі і мають різну конструкцію та вантажопідйомність. Гаки можуть оснащуватися спеціальним «замком» чи поставлятися без нього. За типом з'єднання вони бувають з вилковим сполученням або з вушком. Щоб правильно вибрати гак потрібно керуватися основними параметрами: тип, призначення (канатні, ланцюгові або текстильні стропи), вантажопідйомність, маса виробів, приєднувальні та габаритні розміри. Щоб уникнути корозії, всі вантажопідйомні гаки фарбуються порошковою фарбою, стійкою до стирання і несприятливих умов зовнішнього середовища.
  2. Ланки. Можуть застосовуватися в якості з'єднувального елемента в конструкції різних видів стропів та деяких видів вантажопідіймальних машин. Так, наприклад, для з'єднання ланцюга і гаків в конструкції ланцюгових стропів використовуються ланки-метелики. Для виготовлення багатогілкових канатних, ланцюгових і текстильних вантажозахватних пристроїв підходять овальні ланки і так звані ланки-NORY. А ось ще «ГОСТівські» ланки РТ (роз'ємні трикутні) застосовують для виробництва багатогілкових канатних стропів (павуків): на ланку підвішують канатні гілки з коушами і вантажопідйомним гаком на кінці. Ланка підбирається виходячи з таких параметрів: тип, призначення, конструкція, вантажопідйомність і габаритні розміри.
  3. Втулки алюмінієві. Це спеціальні вироби, які застосовуються при виробництві канатних стропів методом опресування в тихохідних гідравлічних пресах під значним зусиллям. Застосування втулок при формуванні петель стропів, розтяжок чи буксирувальних тросів є альтернативою ручного заплітання. Втулки для обтиску сталевих канатів мають номер, що відповідає діаметру каната, для якого вони підходять. Алюмінієві втулки виготовлені відповідно до DIN 3093 і EN 13411-3 в діапазоні типорозмірів 6-34, що дозволяє затискати сталеві троси діаметром до 34 мм.
  4. Коуші. Це металеві вироби краплеподібної форми, призначені для посилення і захисту від перетирання петель в конструкції канатних стропів, розтяжок. Коуші захищають від зламів канат з встановленими гаками та ланками. Комплектуючі, виготовлені по DIN 6899B, мають оцинковане покриття, яке захищає виріб від корозії в умовах підвищеної вологості й агресивного середовища. Тип коуша відповідає діаметру сталевого каната, для якого підходить такелажний елемент.

Купуйте якісні комплектуючі до стропів в інтернет-магазині «СARGER GROUP» з доставкою по Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється безпосередньо від виробника. Для більш докладної консультації чи оформлення замовлення звертайтесь до нашого консультанта.