Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Буксирувальні ремені

від 110.00 грн.
Є в наявності

Купити буксирувальні ремені від виробника

Трос буксирувальний – спеціальний виріб, призначений для буксирування автомобілів та іншої колісної техніки в разі зупинки їх руху з технічних або кліматичних причин. Витягнути машину, яка сіла у сніг чи багнюку, позашляховик на off-road або вантажівку, відбуксирувати технічно несправний транспортний засіб до найближчого автосервісу – допоможе буксирувальний трос.

До недавнього часу трос буксирувальний виготовлявся зі сталевого каната з петлями на кінцях (аналог канатного стропа СКП). Виріб для буксирування зі сталевого троса важкий та незручний у користуванні й зберіганні. Особливо це стосується буксирувальних тросів великих довжин і діаметрів, які розраховані на навантаження в кілька десятків тонн. До того ж, сталевий трос схильний до корозії, що позначається на зовнішньому вигляді виробу і його міцності.

Сучасною альтернативою громіздким сталевим елементам стали буксирувальні ремені, пошиті з високоміцної поліестерової стрічки різної ширини і кольору. Додатково, для зручної експлуатації буксирувальних ременів, вироби можуть комплектуватися кінцевими такелажними елементами: скобами і гаками. Як показує практика, буксирувальні ремені зі скобами більш універсальні. Текстильні вироби для буксирування та евакуації транспортних засобів компактні, гнучкі та зручні для застосування і зберігання. При цьому вони мають високу міцність на розрив – можуть буксирувати автомобілі і техніку повною масою від 1,5 до 50 тонн. Для зручності зберігання буксирувальний трос з поліестерової стрічки можна скрутити в рулон, який поміститься навіть в бардачку автомобіля.

Як вибрати буксирувальний ремінь?

Хочете купити буксирувальний трос для легкового чи вантажного авто? Компанія «Каргер Груп» пропонує лінійку буксирувальних ременів, виготовлених під власною ТМ «СARGER». Вибір необхідного виробу для буксирування авто здійснюється на підставі наступних критеріїв:

  1. Матеріал виготовлення. Буксирувальний трос може виготовлятися зі сталевого каната або поліестерової стрічки. Як говорилося раніше, сталеві троси важкі і незручні у використанні. При цьому вони не амортизують і не згладжують ривки автомобіля під час руху. Трос піддається корозії, що веде до поступового руйнування виробу. Тому кращим рішенням як для легкового авто, так і для більш важкої колісної техніки, є буксирувальний ремінь зі 100% поліестеру. На відміну від тросових виробів, стрічкові ремені не схильні до корозії, мають демпфіруючі властивості та відмінні розривні характеристики.
  2. Робоче навантаження. Буксирувальні ремені можуть виготовлятися з текстильної стрічки різної ширини, зшитої в один або два шари. Ширина ременя і кількість шарів визначають розривне навантаження виробу, яке підбирається відповідно до маси автомобіля. Буксирувальні ремені СARGER представлені в діапазоні робочих навантажень 3-70 тонн (рекомендована маса буксируваних автомобілів 1,5-50 тонн).
  3. Довжина виробу. Відповідно до вимог ПДР, регламентується довжина ременя. Стандарт становить 4 метри. Для автомобілів масою до 2-х тонн оптимальна довжина виробу вважається 5 метрів. Для буксирування колісної техніки масою вище 2-х тонн, рекомендована довжина виробу – 6 метрів. Важливо розуміти, що занадто короткий буксирувальний ремінь може створити аварійну ситуацію на дорозі, а надто довгий виріб погіршує маневровість автомобіля при русі.
  4. Кріплення ременя до авто. Буксирувальні ремені з петлями на кінцях коштуватимуть дешевше, але термін служби таких виробiв недовгий через підвищений знос та стирання стрічки в місцях контакту з зачіпним пристроєм автомобіля. Рекомендуємо вибрати буксирувальний ремінь з такелажними елементами на кінцях: гаками та скобами. Останні – більш зручні і практичні.
  5. Забарвлення. Колір стрічки має не тільки сигнальне значення, для кращої видимості ременя в процесі руху транспортних засобів. За кольором стрічки можна визначити номінальне робоче навантаження, на яке розрахований виріб.

Чому вигідно купити буксирувальний ремінь СARGER?

Власні виробничі потужності компанії «Каргер Груп» і прямі поставки комплектуючих дозволяють запропонувати нашим клієнтам хорошу ціну на буксирувальні вироби та оперативні терміни виробництва. Для виготовлення буксирувальних ременів використовується спеціальна вантажопідйомна поліестерова стрічка і вантажопідйомні гаки/скоби. Можуть бути різні варіанти конструкції і довжина ременів для буксирування. Телефонуйте і замовляйте якісні буксирувальні вироби СARGER для свого транспорту з доставкою по Україні зручним способом.