Товаров по Вашему запросу не найдено
Категорії
Категорий по Вашему запросу не найдено

Блоки вантажопідйомні

від 504.00 грн.
Є в наявності

Блоки вантажопідйомні для будівництва та промисловості

Вантажопідйомний блок – статичний механізм, що складається з одного або декількох блок-роликів. Через них протягується тяговий канат, за допомогою якого здійснюється підйом/опускання вантажів. З протилежного боку від роликів розташовується підвісний елемент у вигляді гака чи іншого такелажного виробу. Завдяки йому підвішується вантажопідйомний блок до балки або будь-якої міцної та стійкої опорної конструкції. У корпусі блоку встановлюється вісь. На неї сідає блок-ролик.

Вантажопідйомні блоки знайшли своє застосування в багатьох сферах промисловості: будівництво, виробництво, монтажні, ремонтні, демонтажні роботи. Блочки можуть використовуватися в якості підвісних допоміжних пристроїв для підйому/опускання вантажів на будівельному майданчику багатоповерхового будинку. Вони дозволяють зменшити прикладену оператором силу і полегшити людську працю в процесі підйому. Невеликі блоки автовласники купують собі в гараж. Їх кріплять до стелі. Через блок пропускається канат або трос, за допомогою якого можна підняти двигун, коробку передач чи інший важкий вузол автомобіля під час ремонту.

Монтажні блоки можуть використовуватися в якості відвідних пристроїв для зміни напрямку руху гнучкого тягового елемента в процесі тягових маніпуляцій. З декількох блоків складають поліспасти для збільшення вантажопідйомності системи і зменшення навантаження на вантажопідйомне обладнання: кран-балки, талі, тельфери, лебідки та ін. В якості основних та опорних елементів, при роботі з блоками, використовуються сталеві, синтетичні й органічні канати, мотузки, шнури.

Види вантажопідйомних блоків

Залежно від моделі та конструкції, блоки різняться:

  1. За призначенням: монтажні та вантажопідйомні. Монтажні блоки застосовуються для тягових маніпуляцій або в якості відвідних пристроїв. Вантажопідйомні – для складання поліспастів і проведення вантажних робіт.
  2. За типом конструкції: звичайні і посилені вантажопідйомні блоки, які відрізняються технічними характеристиками, матеріалом виготовлення та ціною. Звичайні блоки використовуються в помірному режимі експлуатації, посилені – в інтенсивному. Блоки можуть мати відкриту та закриту конструкції (ролики розташовані в корпусі і не видимі для очей).
  3. За кількістю роликів (шківів): конструкція вантажопідйомних блоків передбачає використання одного, двох або трьох елементів, кількість яких визначає можливості системи поліспастів, вантажопідйомність і зусилля вантажопідйомних механізмів, що витрачається на підняття вантажів великих мас. Чим більше роликів, тим кращі технічні параметри поліспаста.
  4. За типом підвісного компонента: вантажопідйомні блоки можуть комплектуватися такелажними гаками, ланками, осями для кріплення до опорних конструкцій за стаціонарні або тимчасові точки кріплення. Найпопулярніші на ринку – такелажні блоки з гаком.
  5. За типом конструкції щік блок-ролика: зі стаціонарною або відкидною щокою (затискається гвинтом і охороняється шплинтом). Відкидна щока дає можливість оперативно завести канат і підготувати пристрій до експлуатації. Після повороту транспортного гака в напрямку прикладання навантаження, щока надійно фіксується.

Параметри вибору монтажних блоків

Для безпеки і надійності проведення робіт з використанням вантажопідіймальних блоків важливо правильно підібрати пристрій. Для цього необхідно врахувати ряд параметрів, зокрема:

  1. Вантажопідйомність – один з важливих критеріїв, що визначає максимальну вагу вантажів, з якими можна працювати без порушення цілісності та функціональності пристрою. Блоки випускаються вантажопідйомністю від 500 кг до 10 тонн.
  2. Діаметр каната. Визначає мінімальний і максимальний діапазон діаметрів сталевих та синтетичних канатів, які можуть встановлюватися в шків без істотних навантажень на струмочок. Важливо, щоб розривні характеристики тягового каната відповідали масі вантажів, що піднімаються.
  3. Діаметр шківа (ролика). Чим більше діаметр ролика, тим менше буде потрібно зусиль для проведення тягових і вантажопідіймальних маніпуляцій з вантажами.
  4. Загальні і приєднувальні розміри. Визначають можливість використання блоку в тій чи іншій ситуації (спосіб установки, кріплення і т.д.).
  5. Розмір зіву крюка (тип скоби). Розміри підвісного елемента повинні відповідати розмірам точки кріплення, за яку відбувається фіксація блоку.
  6. Інші характеристики. Сюди можна віднести: матеріал блоку й підвісного елемента, масу пристрою, відповідність стандарту, спосіб фарбування поверхні, коефіцієнт запасу міцності і т.д.

Купити блоки вантажопідйомні з доставкою по Україні

Компанія «Каргер Груп» пропонує на вигідних умовах купити монтажні й вантажопідйомні блоки різної вантажопідйомності і конструкції для виробничих та побутових завдань. Для безпечної й довготривалої експлуатації обладнання враховуйте гранично допустиме навантаження і застосовуйте канати діаметром, який рекомендується виробником. Якщо використовувати більш товстий канат, струмок ролика швидко зруйнується. З питань, щодо вибору обладнання, звертайтеся до наших консультантів.